Юридическое обслуживание ОСМД

Презентация юридического обслуживания ОСМД, ЖКХ многоквартирных домов

Я, Павел Поляков, представляю юридическою фирму «Tiger Law Office».
Наша компания работает в судах, с исполнительной службой, с органами обслуживающими земельное законодательство, в составлении договорных правоотношениях и в вопросах хозяйствования.
Как основной учредитель фирмы, я, 6 лет занимаюсь спорами в судах с банками, решаю вопросы исполнительной службой, представляю интересы клиентов в хозяйственных судах.

Конкурентное преимущество нашего предложения юридического обслуживания для ОСМД, ЖКХ, заключается в следующем:

 • по законодательству Украины, если адвокат или юрист ведет судебное дело, неважно с кем, это может быть субъект хозяйствования и жилец, который не платит коммунальные услуги, и юрист выигрывает суд, то оппонент (жилец) должен оплатить юридические услуги,
 • у Вас работает юридическая служба, на зарплате. Наша компания будет представлять Ваши интересы за три четвертых от той суммы, что Вы платите юристам,
 • мы обслуживаем ряд домов, жильцы этих домов довольны, что работают с нами, а значит мы профессионалы своего дела.

Если Вы полной мере ценили наши аргументы, что мы предлагаем ОСМД, ЖКХ профессиональное юридическое сопровождение, за адекватные деньги, тогда мы готовы работать на Вас!

Юридична компанія «TIGER LAW OFFICE» — це професійна команда висококваліфікованих адвокатів та юристів, які мають багаторічний досвід в юридичній практиці, що гарантує вирішення найскладніших завдань поставлених клієнтом, юридична консультація.

З практики ОСББ та ЖКГ нашим клієнтам пропонуємо наступні види послуг:

 • Захист Ваш прав у судах, підготовка усіх необхідних процесуальних документів; претензійно-судова робота;
 • представництво Ваших інтересів в органах державної виконавчої служби;
 • реєстрація ОСББ, приватних ЖКГ, розробка Статуту, типових договорів, складання протоколів;
 • реєстрація змін ОСББ, ЖКГ;
 • переведення будинку і прибудинкової території на баланс;
 • складання договорів з підрядними організаціями, офіційних листів, документів необхідних для успішної діяльності ОСББ, ЖКГ;
 • постійний моніторинг законодавства України щодо ОСББ, ЖКГ;
 • вирішення конфліктів з мешканцями, власниками – членами ОСББ.

Гарантуємо успіх в діяльності та затишок у Вашому будинку!

Компенсація послуг правової допомоги

Стаття 79. Види судових витрат

 1. Судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов’язаних з розглядом справи.
 2. Розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.
  {Частина друга статті 79 в редакції Закону № 3674-VI від 08.07.2011}
 3. До витрат, пов’язаних з розглядом судової справи, належать:
  • витрати на правову допомогу;
  • витрати сторін та їх представників, що пов’язані з явкою до суду;
  • витрати, пов’язані із залученням свідків, спеціалістів, перекладачів та проведенням судових експертиз;
  • витрати, пов’язані з проведенням огляду доказів за місцем їх знаходження та вчиненням інших дій, необхідних для розгляду справи;
  • витрати, пов’язані з публікацією в пресі оголошення про виклик відповідача.

Стаття 84. Витрати на правову допомогу

 1. Витрати, пов’язані з оплатою правової допомоги адвоката або іншого фахівця в галузі права, несуть сторони, крім випадків надання безоплатної правової допомоги.
 2. Граничний розмір компенсації витрат на правову допомогу встановлюється законом.
 3. Витрати фізичних осіб, пов’язані з оплатою правової допомоги при розгляді судом справ про оголошення померлою фізичної особи, яка пропала безвісти за обставин, що загрожували їй смертю або дають підстави вважати фізичну особу загиблою від певного нещасного випадку, або інших обставин внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, несуть юридичні особи, на території яких мав місце нещасний випадок внаслідок таких надзвичайних ситуацій.

Стаття 88. Розподіл судових витрат між сторонами

 1. Стороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати. Якщо позов задоволено частково, судові витрати присуджуються позивачеві пропорційно до розміру задоволених позовних вимог, а відповідачеві — пропорційно до тієї частини позовних вимог, у задоволенні яких позивачеві відмовлено.
 2. Якщо сторону, на користь якої ухвалено рішення, звільнено від оплати судових витрат, з другої сторони стягуються судові витрати на користь осіб, що їх понесли, пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимог. Якщо обидві сторони звільнені від оплати судових витрат, вони компенсуються за рахунок держави у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
 3. Якщо позивача, на користь якого ухвалено рішення, звільнено від сплати судового збору, він стягується з відповідача в дохід держави пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимог.
 4. У разі залишення позову без задоволення, закриття провадження у справі або залишення без розгляду позову позивача, звільненого від оплати судових витрат, судові витрати, понесені відповідачем, компенсуються за рахунок держави.
 5. Якщо суд апеляційної або касаційної інстанції, не передаючи справи на новий розгляд, змінює рішення або ухвалює нове, суд відповідно змінює розподіл судових витрат.

Компенсація послуг правової допомоги

Згідно ст. 1 Закону розмір компенсації витрат на правову допомогу у цивільних справах, в яких така компенсація виплачується стороні, на користь якої ухвалено судове рішення, іншою стороною, а в адміністративних справах — суб’єктом владних повноважень, не може перевищувати 40 відсотків встановленої законом мінімальної заробітної плати у місячному розмірі за годину участі особи, яка надавала правову допомогу, у судовому засіданні, під час вчинення окремих процесуальних дій поза судовим засіданням та під час ознайомлення з матеріалами справи в суді, що визначається у відповідному судовому рішенні.

Станом на 23.05.2014 року мінімальна заробітна плата складає 1218,00 грн., виходячи з цього компенсація витрат на правову допомогу не може перевищувати 487, 20 грн. за 1 годину участі особи, яка надавала допомогу, у судовому засіданні, під час вчинення окремих процесуальних дій поза судовим засіданням та під час ознайомлення з матеріалами справи у суді.